پیشتازی چشمگیر بایدن نسبت به ترامپ در بین رای دهندگان لاتین تبار

پیشتازی چشمگیر بایدن نسبت به ترامپ در بین رای دهندگان لاتین تبار

 

 

 

نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا پیشتازی چشمگیری نسبت به ترامپ در بین رای دهندگان لاتین تبار دارد.

به گزارش گروه بین‌الملل  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، نظرسنجی تازه ان بی سی نیوز-وال استریت ژورنال-تله موندو حاکی است جو بایدن نامزد دموکرات نسبت به دونالد ترامپ در بین رای دهندگان لاتین تبار ۲ به یک جلوتر است.

 

بر اساس این گزارش، نظرسنجی نشان می‌دهد ۶۲ درصد رای دهندگان لاتین تبار از بایدن حمایت می‌کنند و این رقم برای ترامپ به کمتر از ۲۹ درصد رسیده است.

در انتخابات ۲۰۱۶ میلادی هیلاری کلینتون موفق به کسب ۶۶ درصد آرا لاتین تبارها شد و این رقم برای ترامپ به کمتر از ۲۸ درصد رسید.

بیش از ۵۹ درصد رای دهندگان لاتین تبار گفته‌اند که از عملکرد ترامپ ناراضی هستند و ۴۷ درصد آنها نارضایتی قاطع و کامل خود را از ترامپ اعلام کرده‌اند. تنها ۳۲ درصد رای دهندگان لاتین تبار از عملکرد ترامپ راضی بوده‌اند.

بیش از ۶۴ درصد رای دهندگان لاتین تبار نیز گفته‌اند که از عملکرد ترامپ برای مقابله با ویروس کرونا ناراضی هستند و تنها ۲۸ درصد رضایت خود را از این عملکرد اعلام کرده‌اند.

حدود ۶۰ درصد نیز گفته‌اند که کشور در مسیر نادرست و اشتباهی است و تنها ۲۴ درصد اعلام کرده‌اند که آمریکا هم اکنون در مسیر درستی قرار دارد.

انتهای پیام/